Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #107630

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
08.05.24 09:08:29 | #107630
Reakce na příspěvek #107625

Souhlasím proto to tady dávám aby se na to při neustálých "úspěších " ukrajinské armády nezapomělo. Jsou to prostě jen zprávy z druhé strany , které ti mainstream nedodá.



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.24 10:39:14 | #107672 (1)

Může mi někdo z příznivců rusáka předložit POSLEDNÍ A PŘEDPOSLEDNÍ příspěvek pžíznivců ukrajiny, který by psal o nějakém takovém konkrétním úspěchu ukrajiny, jako je ohlašování každý raketky a kam dopadla a co zničila, na které se odvolává ten ov pičus s tím, že jen "vyvažuje"? .-)))))))))))))­))))))))))))))))

proisím, zkuste to najít, protože to rusdý ruský ov vemeno to nenajde, neexistuje to, nevyvažuje, jen posílá ruský lži, protože je hrozně zoufalej .-)))))))))))))­))))))))))))))))))))

ale zkuste najít ty poslední a předposlední hlášky nás proukrajinských, které sem někdo z nás nacpal je n proto, aby to sem nacpal, jako to předvádí ten blb .-)))))))))))))­))))))))))

a může to být klidně rok a půl staré *34258* *34258* *47* *47* *23266* *23266* *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.24 13:06:18 | #107709 (2)

FINALLY! Ukrainians FOUND and DESTROYED the Largest Russian Base in Mariupol Port with ATACM's 7. 5. 2024



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.24 16:50:31 | #107882 (3)

???
Měl jsme samozřejmě v logických souvislostech debaty s jitrnicí na mysli ZDE TADY NA DISKUSI od někoho proukrajinského, co ten idiot údajně "vyvažuje" těma jeho primitivismama ruský propagandy.
Dyk vy si sem musíte nacpat, koukam, sami i ty ukrajinské úspěchy :-)))))))))))))))))