Ty holt nevynecháš jedinou příležitost, jak urazit. Ale k věci. Slovo ideologie je odvozeno od slova idea a jak víme, idea je myšlenka . Přemýšlivý člověk vnímá souvislosti ,ale záleží na tom, jakým směrem se jeho myšlení ubírá a s jakým záměrem - a zde už jsme u té ideologie. Ideologii jde zkrátka o zdůvodnění a prosazení zájmu ,velmi často i na základě klamu . V politice jde vždy více o ideologii , než myšlenku. Tuzemské politické strany maskují ideový chaos vzájemným osočováním a totéž se děje i tady .🤔
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

