no fakt. odmítat třídní rozdíly (předpokládám dle definice
komunistů, tedy dělníci, kapitalisté, inteligence, ... jinak na "třídy"
nikdo moc nedělí, protože nižší, střední, vyšší nermá s ideologií
spoleřného nic, to je prostě jen věcné rozlišení), které jsou naprosto
přirozenou a nevyhnutelnou součástí a vývojovými stupni evoluce, může
jen někdo, kdo odmítá rakovinu, protožře s emu nelíbí. jenže to, že se
mu nelíbí, je mu hovno platný.
a moudrý člověk to ví, že j to hovno platný.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

