Medikamenty, ktere jdou na Ukrajinu, jsou z dobrovolnych sbirek farmaceutickych firem, stat s tim nema nic spoaleneho, rovnez soukrome osoby mohou odevzdavat na prislusnych mistech nepouzite a nepropadle leky. Transport organizuji organizace jako lekari bez hranic a podobne. Rovnez z Nemecka jsou organizovany dobrvolne sbirky, farmaceuticke firmy si mohou delat, co chteji , nepodlehaji zadnym zakonum, ktere jim prikazuji, kam leky posilaji a kam ne.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
