Tak si to vyřiď s tím kdo Tě okradl. Když jsi se nechala. Pokud vím psala jsi tu že jsi měla domek někde a že jsi o něj přišla. Určitě to byla nějaká konkrétní osoba co to udělala a né my všichni občané. Furt jen hekáš a hekáš . My jsme si svoje odpracovali , nikdo nám nic do klína nehodil. Taky jsme makali od rána do večera a že jsme si to ohlídali to je dobře. Když něco máš musíš si to hlídat. To víme už od mateřské školky.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

