.....a jako sekyru zaťal Nutelín kvůli
Zelenýmu žebrákovi soudruhu Lenine
??
.....a jako sekyru zaťal Nutelín kvůli
Zelenýmu žebrákovi soudruhu Lenine
??
____________ ____________
...a jinak se cítíš zdráv? 
Slávo, neříkej mi bolševiku
Od bolševika jako ty to je docela urážlivé
To je obdobné, jako to šermování soudružkama , proruskými chcimíry atp.🤫
To byla poznámka obecná , abys měl představu , jak je to urážlivé .
Pochopil jsem
Ale zároveň vidím, že jistí lidé tu mohou jiným nadávat, a jiným je za
každou blbost vyčítáno, že jsou osobní
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Už jsem tě upozornovala, že nemáš být osobní! Diskutuj bez těch,,silných,, výrazů.
Ne,to nejsou žádný bláboly. Na progresivní liberalismus,který vyznáváš ty platí jasná definice,jako na jakýkoliv jiný společenský zlořád. Cenzura vám není cizí,to je prostě fakt. I vy máte svůj proletariát,to je taky fakt. Není to ale dělník a rolník,ale tmavej a uřvanej a nebo homoděj. A tak dál. Jste stejní jako bolševici před vámi,jen cíle máte o něco jiné a metody máte trochu odlilšné. O politiku se zajímám nějaký ten pátek,takže vím co píši
Měla by jsi se v některých věcech probudit,dokonce samotní komunisti na konci 80.tek měli v sobě víc demokrata než tohle novoblševistické podsvinče,pro kterého je i CNN žumpou. Hlavně že tohle toaltní prasátko to tak může hodnotit
Zůstávám sice na příjmu, ale dokážu vcelku solidně rozpoznat, když se mě někdo snaží obelhat ,manipuluje, používá polopravdy , účelovky atp. Bohužel neznám politickou formaci , které bych mohla důvěřovat , měla jistotu o její profesionalitě a schopnosti jít správnou cestou.Co mě ale mrzí nejvíc, je míra společenské rozhádanosti , vzájemná neúcta a neschopnost "táhnout za jedno" . Tímto způsobem se stáváme snadnou potravou politických šíbrů.
Já věřím Katce Konečné, Ivanovi Davidovi, Jaroslavu Foldynovi. Z cizích politiků Voloďovi, Lavrovovi, sympatický je mi i Si Ťin-pching.
Já věřila Janu Petránkovi, J.Dienstbierovi st.
Druláka ,či Filipi si ráda poslechnu, ale tolik je neznám.
Protože jsi Lenin jsi automaticky bolševik to jsis měl kubíčku rozmyslet dříve 😉
.. ty by sis Slávku měl rozmyslet vždycky co napíšeš, než to
napíšeš, ty automate 
Nechceš už s tím bolševikováním přestat? Čeho je moc, toho je příliš .🤫
Máš smůlu , to je čistě mezi mnou a Jaroušem, který tam exhibuje tím
samým. 
.jjj
Tvl, to je ale vskutku ještě větší blbec, než jsme
věděli
Napíšu do ČT, ať nedělaj žádnej Silvestr, a nechaj to celý Okamúrovi

Nechci je to prostě myšlením typický bolševik ,navíc dát si Nick Lenin hovoří samo za sebe
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: zbytečné-pokud se sem budeš chodit hádat, dostaneš čas na přemýšlení. budeš
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Pokude se nebudeš ovládat, dostaneš čas na uklidnění.