Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #137684

Zobrazit vše


| Předmět: Američtí senátoři Lindsey Graham, John…
23.08.24 23:44:33 | #137684

Američtí senátoři Lindsey Graham, John McCain a Amy Klobuchar v prosinci 2016 řekli ukrajinským vojákům, že pomohou učinit rok 2017 „rokem útoku“ proti Rusku a že je čas přimět Rusko „zaplatit vyšší cenu“.

https://x.com/SMatykiewiczova/status/1826980369398120565



| Předmět: RE: Američtí senátoři Lindsey Graham,…
24.08.24 00:06:54 | #137689 (1)

Zde hovoří o okolnostech a příčinách ruského vpádu na Ukrajinu.

Příčovy 2024 - Americkoruská válka na Ukrajině / Novotný, Drulák, Štefec, Obrtel, Markvart



| Předmět: RE: RE: Američtí senátoři Lindsey…
24.08.24 17:52:02 | #137724 (2)

Tragédie pro Ukrajinu i Evropu. Sblížení Ruska a Číny , to jsme opravdu nechtěli.
Že studená válka pokračovala i po r. 89 , aniž by si toho Gorbačov s Jelcinem uvědomili, tvrdím už řádku let. Že je to omašličkované vznešenými termity , je obvyklý folklór.
Že je Ukrajina obětí velmocenské přetahované, to je snad jasné taky.
Snaha o centralizaci Evropy by v podstatě odpovídala i zoufalé ekonomické situaci ,ve které se ocitly některé velké evropské země - zejména Francie s Itálií. (Bezpečnostní situaci řady západních evr. zemí raději nechám stranou.)
Některé informace vojenského rázu jsem takto otevřeně ale ještě neslyšela .Masivní útok na Krym by byla katastrofa.