KKK vznikla v podobny situacii jako Italska mafie,v situacii kdy stat stratil kontrolu nad zlocinem a korupcii. Cerna barva kuze neni duvod pro neprijeti!
Proto pronasledovali a zabijeli i cernochy co bojovali v USA proti segregaci za sva prava.
Se jinak divim, ze Adolf Hitler nepochazi z USA.
to zabijeni cernochu je historicka lez,lez medii a mocnych ktere zrovna ty nenavidis
Jsem radistka a vůbec se za to nestydím. Pro mě jsou negři jako cikorky. Rasy, které jsou nepoužitelné ani na pomocbé práce, pokud nad nimi nestojí někdo s bičem v ruce. Čest několika procent vyjímkám....Pouze prezentují svůj subjektivní názor, který nikomu nevnucují. Ale abych byla objektivníí tak asiaté jsou úplně jiný level.
asi jo,vseobecne...ovsem mne paradoxne neserou cerny tolik jako bily co se chovaj jako cerny...Zarovven pracovitej a slusnej cikan ma u mne vetsi kredit jako pracovitej a slusnej bilej. Ten cikan se totiz musi vzeprit prirode
Právě proto si těch vyjímek můžeme teoreticky vážit. Ale pouze teoreticky. Prakticky je pracovní návyk běžný standard každého člověka, který nenatahuje ruce po sociálních dávkách
Mezi radistou a rasistou je jistý drobný významový rozdíl.Ale s tím
tvým rasismem bych to tak černě neviděla- proti Vietnamcům,nebo třeba
Monče Bagárové,jistě nic nemáš.A lenost,či neschopnost,je rozptýlená
napříč rasovým spektrem. 
No, v podstatě nemám nic proti žádné rase. Mám několik přátel i mezi cikány. Ale mám hodně proti lidem, kteří zneužívají sociální systém. Minimálně jimi aspoň opovrhují... Takový usměvavý černoch nebo Asiat je mi milejší než zašklebený našinec.-) Vůbec mám ráda lidi odkudkoli, kteř{ mají smysl pro humor a dokáží si udělat srandu sami ze sebe.
je potreba dodat ze KKK ta skutecna je OK....bohuzel v historii USA radilo i nekolik skupin co se za KKK vydavali a pritom s KKK tou skutecnou nemeli nic spolecnyho.
po obcanske valce v USA vznikli zejmena na jihu dva zasadni problemy,1)osvobozeny cernosi...ktery nevedeli jak zit a proto casto(az neprimerene casto) pachali zlociny. 2) silena korupce zejmena ve sprave mest,skorumpovany serifove vladnouci casto celym mestum. KKK resilo oba problemy,ano veseli cernochy,ale ne proto ze byli cerny ale proto ze loupili,vrazdili a kradli. ALE veseli i zaprodane bile lumpy zejmena ty skorumpovany serify na ktere byl zakon kratkej. Ano dopustili se spousty omylu a chyb....to nepopiram...jak se rika ,,cesta do pekla je dlazdena dobrymy umysly,,