Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #152590

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
31.01.25 16:28:45 | #152590
Reakce na příspěvek #152583

v rámci unie jsou určitá omezení. A to je i vybírání poplatků veřejnoprávního rozhlasu a TV.

je tam přímo řečeno:
"Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
31.01.25 16:34:13 | #152595 (1)

video už odstranili, nicméně oidem, kteří psali do čt, proč není nestranná, tak jim pokud vím přišel dopis, o tom, že mají určený úhel pohledu




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.02.25 07:52:11 | #152643 (1)

Nezávislost veřejnoprávních TV monitoruje Evropská vysílací unie (EBU) se sídlem v Ženevě , která je světovou aliancí veřejnoprávních médií. Tvoří ji 116 členských organizací z 56 zemí Evropy a dalších 34 přidružených organizací v Asii, Africe, Austrálii, Oceánii a v Americe.
Svého času tam fungoval i P.Dvořák-
https://www.mediaguru.cz/clanky/2022/06/gr-ct-petr-dvorak-obhajil-post-viceprezidenta-ebu/



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.02.25 14:01:38 | #152693 (2)

To je přesně to místo kde jsou jim uvázány špagátky za které jim později budou tahat! *4585* *27179* *27179*