V čem jsem tě jako pomlouvala..řekla jsem někde něco co není pravda
snad ? Stratos palec nahoru..no ono by mu sklaplo...kdyby věděl ,to co
neví...
Vždyt se nestyd ,že jsi větší drbna
než kterákoli baba....
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Nejednou jsem ti do telefonu říkal, ať to
tady tolik nežereš. Mi je úplně jedno, co si tady o mně diskutéři myslí.
S některými jsem mluvil osobně a řekl bych, že to bylo zcela o něčem
jiném, než tady. Asi takhle
