Ty nemáš mozek, abys sama bez TV pochopila, že Ukrajinci jsou skutečně
hrdinové, protože se brání ruským teroristům? Fakt jsi tak vypatlaná,
soudružko komunistko?
Je to jednoduchý, pro blbce jednoduše: Rusko napadlo Ukrajinu, Ukrajina se
brání. Kontrolní otázka, soudružko: Kdo je hrdina, kdo lotr? A neke, že to
nedáš, to by znamenalo jedině to, že už to máte v hlavičce pomotaný,
tetka 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Kolik vás sem ještě přijde.-)