Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #185188

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
18.11.25 13:55:48 | #185188
Reakce na příspěvek #185144

Matěj Gregor :-))))
Poslanec za Motoristy a zastupitel Ostrava - Vítkovice :-))))))))))))))
Ve svém čele mající představitele vrcholné politické kultury, nácka, násilníka, frajírka :-))))

jo a dneska mne pobavil macinka, v nějakém rozhovoru o rozpočtu, že je rozpočet příšernej a že se možná ještě něco ukáže .-)))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))

no zatím se ukázalo jen to, že návrh rozpočtu stanjurou je akceptovatelnej, bez oholedu na to, jaký sračky si tam vymýšlí zoufalá prolhaná alenka, schopná pracovat jen se stamiliardama nad potřeby .-)))))))))))))­))))))))))
ale pobavilo mne, když si macinka hrál na schopného rozumět a prodiskutovávat státní rozpočet, no ty vole, jako fakt už dost :-)))))))))))))­))))))))))))))))))))))

Na druhou stranu aspoň že tam mají (myslím motoristé?) i Pikoru, kéž by prosadil to své do konce mandátu vyrovnaný stání rozpočet. To by asi Alence začala vagina koktat, pokud by se tomu musela přizpůsobit :-)))))))))))))­))))))))))))))))))



| Předmět: RE: RE:
18.11.25 16:06:52 | #185237 (1)

Kraku, zase jsi nevzal léky? *4585*



| Předmět: RE: RE:
18.11.25 16:18:56 | #185240 (1)

Jj akorát ty prachy ,ty tam chybí *47*