Ještě jednou,protože jednou ti to evidentně nesrtačili,eurobolševiku. Jenom tady lžeš,jako každý správný eurobolševik. Kdyby to byla pravda co píšeš,tak si nemusíš tady doslova pokoutně shánět nějaký pofidérní zdroj ze syndikátu "těch správně ideově vhodných mediálních prostitutek",ale na seznamu by to bylo 50x denně že Orbán ničí svobodná média v Madarsku a zavírá lidi za názory.

jen kopíruje... není schopen
udělat si vlastní názor na dění ve světě... natož ho pak prezentovat na
diskuzi...!!! 
A takových primitivů je v Česku,
bohužel, stále víc a víc... veliký podíl na debilizaci české
společnosti má i vzdělávací systém, který byl temu účelu "velice
úspěšně" přizpůsoben...!!!
Tohle zvládl prezident Kolář a jemu
podobní, opravdu velice dobře... je znát rukopis USA...!!!
