Pokud zvolí politiku ústupků tak končí
Navíc Pavla řídí jeho "poradce" Kolář a jeho jedinou snahou je co nejvíc poškodit Babišovu vládu a to jakkoliv. Ale dělá to promyšleně,ten Kolář,to ano. Babiš bude muset jít do otevřeného střetu z tímto "presidentem",který je na provázkách poradce Koláře. Ostatně bude muset jít,protože Pavel,respektive Kolář ho nenechá vládnout. Pavel je dosazený už Fialou a kope čistě a jen za jejich tábor a druhému jen bude škodit a to přesně v nalajnovaných dávkách,které určí Kolář. Tak aby to Babišovi co nejvíce škodilo. A absolutní chybou by bylo těmhle šmejdům ustupovat. Nejenže ustupováním těmhle zradíš své voliče,ale je to i politická sebevražda.
Už jde o zásadní střet prosazení soukromých zájmů , bez mandátu
voličů a to vše pod falešně pokryteckým praporem vznešených slov , s
podporou neprůhledných neziskovek a kýčem "umělců" .
https://medium.seznam.cz/clanek/martina-forn-architekt-v-pozadi-jak-petr-kolar-ovlada-hrad-a-kde-konci-zajem-statu-a-zacina-soukromy-lobbing-241121