von to stejně nepochopí...
jen kopíruje... není schopen
udělat si vlastní názor na dění ve světě... natož ho pak prezentovat na
diskuzi...!!! 
von to stejně nepochopí...
jen kopíruje... není schopen
udělat si vlastní názor na dění ve světě... natož ho pak prezentovat na
diskuzi...!!! 
Oni jsou fanatici jak komunisti v 50.letech,zvedá se mě z nich naprosto žaludek. Rozumíš : Pavel - bolševistickej lampasák a rozvědčík,co převlíknul kavbát a pak dozasanej účelově Fialovou bandou a kterej je na provázkách Koláře,kterej na něj dohlíží. A pro ně je tenhle bolševistickej lampasák a vyzvědač a ted i loutka etalonem člověčenství a demokracie. To je fakt bizzát,ty vole.
Od bytostí, jakou je třeba i jamesdiot nemůžete čekat žádnou
sebereflexi... žádnej názor... vlastní pohled na svět kolem...
patří totiž do té primitivní části
obyvatelstva ČR, která je, vzhledem ke své nevzdělanosti a neinteligenční
jednoduchosti, značně ovlivnitelná mainstreamovými médiami a českou
televizí...!!!
A takových primitivů je v Česku,
bohužel, stále víc a víc... veliký podíl na debilizaci české
společnosti má i vzdělávací systém, který byl temu účelu "velice
úspěšně" přizpůsoben...!!!
Tohle zvládl prezident Kolář a jemu
podobní, opravdu velice dobře... je znát rukopis USA...!!! 
Tomu čáryfukovi by nepomohl ani Oxford....s blbejma bojují i bohové
marně... 