Neřekla bych. Žádat o dotaci může kdokoliv, podstatné je, jakým způsobem to komise vyhodnotí. Všechny žádosti se prověřují, tedy tím pádem i ta Babišova. On ty peníze vrátil, i když nemusel. Něco jiného by bylo, kdyby dostal peníze na svůj dům, tam bych byla zásadně proti, protože vím, že peněz má dost. Ale v případě výstavby něčeho takového, jako je Čapí hnízdo, které slouží všem, bych to viděla jinak.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
