Dělal kurz na rozvědčíka a to že ho nedodělal bylo jen kvůli tomu,že přišel převrat. Byl to naprosto oddanej bolševik a bolševistickej lampasák,skládal dokonce oslavné básničky na okupaci vojsk Varšavské smlouvy. Byl v komunistickém místním výboru KSČ,kde kvůli postupu udal kamaráda. A to že ty toho prezidentčíka a chameleona tady tak obhajuješ,jenom ukazuje jaký jsi jenom pokrytecký zmetek
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
