Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203192

Zobrazit vše


| Předmět:
14.04.26 15:51:13 | #203192

probereme všechno- Maďarské volby- omezení médií... Benešovy dekrety Atd. *14571*



| Předmět: RE:
14.04.26 15:58:16 | #203194 (1)

Tak ten ,,vítěz,, Maďarských voleb... týral svou manželku- zavíral ji v pokoji- mlátil ji páskem... *5655*

Jsem zvědavá, kdy se to provalí u toho našeho krasavce *14571*



| Předmět: RE: RE:
14.04.26 16:00:15 | #203196 (2)

Je to na něm vidět ten arogantní pohled a jak píšeš u toho našeho to samé ještě navíc odporný arogantní škleb. *15310*



| Předmět: RE: RE: RE:
14.04.26 16:16:33 | #203207 (3)

má nové zuby od hradního dentistu... musí se pochlubit... *33441*



| Předmět: RE: RE:
14.04.26 16:14:51 | #203206 (2)

U agenta Pávka je to naopak... politručka ho prej mlátí... týrá... *3419* proto se taky agent snaží co nejčastěji vypadnout z domu... třeba i na Sumit NATO... jako nosič batožiny...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE:
14.04.26 16:17:00 | #203208 (3)

Jenže on ,,prej,, mlátil první ženu- rozvedla se s ním.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 16:58:00 | #203218 (4)

měla s tím přijít před volbami... *3419* nyní je to již k ničemu... z Hradu nedostane do konce volebního období nikdo, toho kolaborantského ničemu...!!! *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 13:27:11 | #203297 (5)

zatím jsou to jen ,,nedoložené,, fámy. První žena prezidenta je ,,paní Kolombová,, to nevypustila ona. *4511*



| Předmět: RE: RE:
14.04.26 21:01:45 | #203235 (2)
| Předmět: RE:
14.04.26 16:55:21 | #203217 (1)

Magyar, čti: maďar, je evropský Trump...!!!
Nesouhlasím s Vajíčkem, že informace o soukromí vrcholných politiků, zveřejněné v médiích po volbách, jim můžou uškodit v politické kariéře... Magyarovi to vůbec neuškodí... *16899* je několik příkladů z minulosti... viz třeba Havel: alkoholik, kurevník, pokrytec... Fiala: hloupý lhář, pokrytecký kolaborant... agent Pávek: rozvědčík, kolaborant, pokrytec... voliči mají velice krátkou paměť a médiá dokážou ty negativní informace lehce překrýt neustále opakovanými, lživými informacemi o vymyšlených, kladných, lidských a politických vlastnostech daných politiků...!!! *33441*
Maďarům přeju, aby co nejdříve procitli... a vyvolali předčasné parlamentní volby, aby se zbavili teho sebestředního, arogantního evrohujera... páč jinak bude mít problém i Česko a Češi...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE:
15.04.26 07:12:24 | #203242 (2)

Ty permanentní útoky na V.Havla jsou ubohé i nesmyslné. VH nebyl o nic větší "alkoholik a kurevník" , než mnoho našinců , ale na rozdíl od nich nebyl posera , opatrně nadávající na režim doma za pecí. Život VH nebyl nikdy a nikomu utajován , stal se naopak věcí veřejnou a sranec na něj mohl hodit kdejaký hejhula - čím zbabělejší , tím sprostší. 😥