Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203245

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 08:52:46 | #203245
Reakce na příspěvek #203238

Zase si upravuješ věci dle své potřeby?
´´*Pravdou je, že v životopisu uvedl pasáže, ve kterých vyslovuje pochopení pro jakési události a pro jakousi situaci. Jedná se o velice obecné prohlášení, které je ovšem nutné vnímat pohledem doby, účelem vytvoření takového životopisu a pro koho byl vypracován. Dovolím si připomenout, že podobné životopisy a podobná prohlášení, bylo nuceno vypracovávat velké množství spoluobčanů. Také je nutno zmínit notoricky známé české přísloví, že papír snese všechno.´´*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 13:07:36 | #203294 (1)

I ty vtipe ))) Popsal se v životopise a to docela podrobně. *4585*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 18:31:59 | #203315 (1)

Co si to vlastně dovoluješ ? Já skutečně nemám zapotřebí cokoliv upravovat! Kdybych si to nepřečetla v jím napsaném vlastním životopisu ,ani bych tomu nevěřila.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 18:34:56 | #203316 (2)

´´Co si to vlastně dovoluješ?´´ *33572* *33572*
OMG *33772* *33693* *33772*

Dovoluju si to samé, co ty: mít vlastní názor



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 18:43:58 | #203319 (3)

Ne, ty se stále navážíš do druhých. A pasuješ se tu na arbitra pravdy!

Tak si osvěž paměť! A doporučuji ,abys to pročetl důkladně!

https://www.idnes.cz/volby/petr-pavel-zivotopis-prezident-kandidat-hrad.A221123_085710_prezidentske-volby-2023_rapc



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 14:21:51 | #203490 (4)

A tady by se přinejmenším slušelo , aby se jamesdio omluvil , že se mýlil. 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 14:13:46 | #203488 (3)

Ty žádné vlastní názory nemáš , jen naposlouchané "narativy" z pirátských řad a štítů demokracie. Nic tě neuspokojuje víc , než role vosiny v zádeli zdejšího fóra . 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 15:35:11 | #203506 (4)