´´Co si to vlastně dovoluješ?´´

OMG

Dovoluju si to samé, co ty: mít vlastní názor
´´Co si to vlastně dovoluješ?´´

OMG

Dovoluju si to samé, co ty: mít vlastní názor
Ne, ty se stále navážíš do druhých. A pasuješ se tu na arbitra pravdy!
Tak si osvěž paměť! A doporučuji ,abys to pročetl důkladně!
A tady by se přinejmenším slušelo , aby se jamesdio omluvil , že se mýlil. 😥
Ty žádné vlastní názory nemáš , jen naposlouchané "narativy" z pirátských řad a štítů demokracie. Nic tě neuspokojuje víc , než role vosiny v zádeli zdejšího fóra . 😥