Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203434

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:05:51 | #203434
Reakce na příspěvek #203429

Mě jen štve, že takové hovadiny vtloukají do hlav už malým dětem! Máš právo si vybrat! *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:11:33 | #203436 (1)

včera jsem zrovna četla,že jakási kráva psala ,že se musí začít se sexuální výchovou už u malých dětí... *16449*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:15:26 | #203437 (2)

Oni na tu blbost doplatí-



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:24:42 | #203439 (3)

To si piš,že jo.Mám sousedku učitelku byla venčit pesana a tak jsme chvíli seděli na lavečce tak říkala,že jde na operaci s kýčli
a tak prý ani nevíte jak jsem ráda,že si odpočinu od těch děcek.Nesmí se na ně ani křivě podívat je to samý Turek ,Syřané..Ukra­jinci,Rusáci a nejhorší ti co se nenarodili zde neumí pořádně řeč..to je pak velmi těžké s něma pracovat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:29:48 | #203440 (2)


To už ti zbočenci dávno dělají a taky omlouvají pederasty a jiné podobné úchyláky! *11298* *33465* *33465* *22153*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:32:28 | #203441 (3)

To je strašný..kde mají ty děcka dětství..?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:35:19 | #203442 (3)

Jjj, taky se mi rukou dostaly podobné blafy. *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:36:18 | #203443 (3)

A to o pedofilech....to je sviňárna! *9361*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 14:47:43 | #203499 (3)

Děs a běs. Co na to rodiče!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 14:51:01 | #203501 (4)

Jak kteří- někteří se o to ani nezajímají, jiným je to jedno a další jsou naštvaní a už podali odpor a petici.
Ale ono to není ve školách všude stejné. Některé školy ,,tohle,, do svých osnov vůbec nezahrnuly. *3467*