Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203458

Zobrazit vše


| Předmět: Tož...
17.04.26 11:13:57 | #203458

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-pavel-zanechal-v-chile-sve-pero-40573865

pero... to je jediné, co mohl agent Pávek v Chile zanechat...!!! *33027*
Vlastne ne... mohl tam zanechat ještě věšák na hadry co sebou tahá, svou věrnou politručku... *33441* to ale bohužel, ke smůle všech českých občanů, neudělal...!!! *18814*



| Předmět: RE: Tož...
17.04.26 12:24:03 | #203463 (1)

Co by si tam sní počali? )))




| Předmět: RE: RE: Tož...
17.04.26 12:29:31 | #203464 (2)

Tož... vzali by ji na politruckej mejdan... a pak by možno ještě vona počala...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
17.04.26 12:30:36 | #203465 (3)

..nééé to at už se nerozmnožuje.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tož...
20.04.26 08:00:44 | #203609 (4)

Vy jste vůči politručce zaujatá...!!! *16920*



| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
17.04.26 12:39:05 | #203469 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tož...
20.04.26 08:05:02 | #203611 (4)

Koukám... taky Ti politručka leží v žaludku... *33767*



| Předmět: RE: Tož...
17.04.26 14:42:01 | #203496 (1)

Ubohost, malost , blbost , která se líbí. 😥




| Předmět: RE: RE: Tož...
20.04.26 08:05:59 | #203612 (2)

To je dnes prostě takzvaně trendy... jak říkají mileniálové a generace Z...