Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203497

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
17.04.26 14:43:24 | #203497
Reakce na příspěvek #203495

Zde je ukázka k čemu máme senát. Je to pouze zaparkování t.z. politiku co neuspějí v jiných funkci. Je to souhrn lemplu, škůdců a všeho co zahrnuje tento spolek. Stačí jen uvést jména Němcová., Vystrčil a další. Je to nejhorší shromáždění bandy co pouze této republice škodí, jejich záměr je pouze obohacování se, jezdit po světě za peníze daňových poplatníků a hlavně vytvářet ty nejhorší podmínky pro současnou vládu. Je nutné opět otevřít otázky o zrušení tohoto negativního elementů. *10162*



| Předmět: RE: RE:
17.04.26 14:54:18 | #203502 (1)

Jj, chybí osobnosti , které by tam fungovaly jako objektivní hlídači demokracie a kvalitních zákonů. V tomto pojetí je to jen zbytečně drahá instituce.



| Předmět: RE: RE: RE:
17.04.26 17:28:50 | #203533 (2)

Senát bude mít příležitost potvrdit svůj smysl, až mu doputuje ten paskvil, co dala dohromady šestikolka ohledně tel+rozhlasových poplatků



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 18:03:44 | #203539 (3)

Senát by se měl rámci šetření zrušit. A nebo to udělat tak, že funkce v senátu, bude funkcí ČESTNOU " Tudíž neplacenou.

Když tedy o ní tvrdí, že je nutná, jako pojistka. V tom případě budou jistě senátoři rádi dělat pojistku zdarma. *16950* *7127*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 18:08:06 | #203541 (4)

Souhlasím, ale toho se nedočkáme.. *3467*