Zde je ukázka k čemu máme senát. Je to pouze zaparkování t.z. politiku
co neuspějí v jiných funkci. Je to souhrn lemplu, škůdců a všeho co
zahrnuje tento spolek. Stačí jen uvést jména Němcová., Vystrčil a
další. Je to nejhorší shromáždění bandy co pouze této republice
škodí, jejich záměr je pouze obohacování se, jezdit po světě za peníze
daňových poplatníků a hlavně vytvářet ty nejhorší podmínky pro
současnou vládu. Je nutné opět otevřít otázky o zrušení tohoto
negativního elementů. 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


