Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203579

Zobrazit vše


| Předmět:
18.04.26 12:44:02 | #203579

A ...Bitcoinová kauza nabírá obrátky…

https://www.facebook.com/reel/1445621010015643

A Decroix? Stačilo ji vidět živě. Najednou žádná suverenita. Třásla se, sotva mluvila. Když podepisovala dohody bez jediného záznamu z jednání, asi jí nedošlo, do čeho se pouští.
Objevuje se i jméno Filip Benda. A Stanjura? Ten si nechal mobily i počítače. Proč asi. *14571*



| Předmět: RE:
18.04.26 12:45:52 | #203581 (1)

Mají ted strach a to všichni,možná i ten nejvyšší proto tak kvičí proti nové vládě.



| Předmět: RE: RE:
18.04.26 12:47:39 | #203583 (2)

A dokud opozice kvičí- tak jsem s novou vládou nad míru spokojená! Znamená to, že to vláda Andreje Babiše, dělá DOBŘE! *10162* *10642*



| Předmět: RE: RE: RE:
20.04.26 08:08:36 | #203614 (3)

S těmi veřejnoprávními médii a financováním polit. neziskovek jim šlápli na kuří oko , to by spíš oželeli Rakušana s jeho Dozimetrem a Fialu + Stanjuru s bitcoinem. 😥