Soudruh Babiš říkal, že jo.
Čert aby se v tom vyznal.
Hrozný, ce se zde za jeho vlády dělo, mělo by se to vyšetřit, nejlépe
ustavit další vyšetřovací komisi ze samých prověřených soudruhů.
https://vlada.gov.cz/cz/clenove-vlady/premier/projevy/premier-byl-to-odporny-a-zcela-neprijatelny-teroristicky-akt--pri-nemz-zemreli-dva-nasi-lide-187857/#

, jasně ti napsala, že je to jen
tobě- jestli ano, nebo ne.