Něco si přečti. BIS je stát ve státě a dělá si co chce.
https://www.facebook.com/photo?fbid=1359512455984493&set=a.633370468598699
Něco si přečti. BIS je stát ve státě a dělá si co chce.
https://www.facebook.com/photo?fbid=1359512455984493&set=a.633370468598699
Nebudu nic číst, zejména ne na debilním fejsbůku.
Za činnost BIS odpovídá vláda. Každá. Tečka.
Asi takto. Facebook sledují miliony a miliony lidí po celém světě. A není debilní. Navíc, já sem dávám takové odkazy, které se týkají nás všech, žádné blbiny. Kdybych sem dávala odkazy ze Seznamu, Novinek...., zřejmě by sis je přečetl hned několikrát. Takže ponech vyloženě na mě, jaké odkazy a odkud sem budu dávat. Buď si ho otevřeš, nebo ne. To záleží vyloženě na tobě.
Přesně tak. Klidně si sem dávej co chceš, klidně i debilní fejsbůk,
který sledují miliardy lidí. Jejich věc. Ovšem zatím není povinné tento
server sledovat, či dokonce se na něm povinně registrovat.
Na mě zase nech, co si mám přečíst a debilní stupidní rypákobůk mi už
nikdy nevnucuj, cokoliv na něm pro mě není argument. A nebo možná je, já
ti to přece neberu, ale jistě bych dokázal na stejném ksichtbůku najít
příspěvek, který bude tvrdit naprostý opak toho, co ty považuješ za
svatou pravdu.
Uklidni se
, jasně ti napsala, že je to jen
tobě- jestli ano, nebo ne.
A přesně stejnej přístup jsi měl i za komančů,když jsme budovali,stavěli a dělali brigády v sobotu v akci Z. Ty jeden ulejvačskej sráči ! A vsadím se že jsi se vykroutil i z vojny,že máš modrou. Je to tak co ?