Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203615

Zobrazit vše


| Předmět:
20.04.26 08:10:47 | #203615

Zde je celý včerejší rozhovor s presidentem Milošem Zemanem. A pro ty, co budou namítat, že už presidentem není, mám jedno upozornění. Sice je bývalý, ale přesto je takto oslovovaný. Stejně tak, jako jsou oslovováni třeba bývalí generálové, doktoři atd. A jinak, i v tomto rozhovoru se ukázalo, že p. Zeman je to velice chytrý muž.
https://www.facebook.com/reel/1582480556194760



| Předmět: RE:
20.04.26 09:50:41 | #203618 (1)

A zde je zase diskuse vedená v ČT. Dobře mu to pan Vondráček řekl.
https://www.facebook.com/reel/1640357180504495



| Předmět: RE: RE:
20.04.26 12:11:04 | #203622 (2)

Ze stejné televize a ze stejné diskuse. Opět skvěle p. Vondráček.
https://www.facebook.com/reel/2236517160487269



| Předmět: RE: RE: RE:
20.04.26 15:45:41 | #203631 (3)

*6478* Tak pan nechytrý poslanec Vondráček nám názorně předvedl, jak si Babišova garda představuje ovládnutí veřejnoprávních médií: bez skrupulí vyhrožoval moderátorovi ČT v přímém přenosu *33572*


Žijeme v době, kdy člověk, který vystudoval na sídlišti za Prahou, vyhazuje z práce absolventa Oxfordu a kdy opilec a hulvát vyhrožuje novináři, oceněnému prestižní cenou Ferdinanda Peroutky, s tím, že si má “líp ověřovat informace”.

Nesmíme nikdy rezignovat na to, že TOTO NENÍ NORMOU. Ne, je to nemocné. Je to smutné. A je to zvrácené.

https://www.facebook.com/photo?fbid=122183174786946816&set=a.122104391570946816




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 18:48:38 | #203641 (4)

Ty gardo , p.Řezníček má do objektivity na míle daleko , už se na ČT ani nesnažím dívat. Z obrazovky veřejnoprávní televize měl zmizet nejpozději po totálně zpackané prezidentské debatě.
https://www.echo24.cz/a/H8pmu/zpravy-domov-princip-nestrannosti-porusen-rada-ct-debata-prezident
Mediální expertka A. Maršálková :
„Moderátor Řezníček kladl manipulativní otázky a používal nálepky a zažité narativy a poslanec Radek Vondráček se správně ohradil. Takové chování moderátora je nepřijatelné a odporuje Kodexu ČT, to snad vidí každý soudný člověk. Přitom stačilo, aby se po prvním upozornění pana poslance na manipulativní dotaz, moderátor omluvil a položil tu otázku bez těch přílepků a nálepek a debata by pokračovala dál..“ soudí mediální odbornice, podle které redaktoři a moderátoři ČT vedou mediální štvanici vůči politikům současné koalice už roky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 19:20:49 | #203643 (5)

Už se můžu začít smát?
*33886* paní Mršálková?? Týhle expertce ty věříš? Tahle dáma je oblíbenkyně dezinformačních webů volný blok, první zprávy, svobodný svět ---- gratulki *33572*

*20363* Samozřejmě, že profík jako Řezníček se nemůže rovnat umělcům (´´) jako Xaver *20363*

„Dávejte si na to pozor!“ vyjel Vondráček na moderátora ČT jako na posledního pucfleka

https://medium.seznam.cz/clanek/knihomolka-davejte-si-na-to-pozor-vyjel-vondracek-na-moderatora-ct-jako-na-posledniho-pucfleka-265940?utm_campaign=abtest302_asistent_url_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#dop_ab_variant=1667640&dop_source_zone_name=blogy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1

Vondráček názorně předvedl, jak si představuje novou Českou televizi po zrušení poplatků a navázání na státní rozpočet, kdy moderátor bude muset opakovat jen vyjádření vládních politiků, aniž by je mohl jakkoliv konfrontovat s pravdou.

Ostatně i ve studiu přítomný Jan Lipavský na to reagoval, že byl Vondráčkovým pokřikováním šokovaný, a dokonce mu připadalo, jako kdyby se zástupce ANO už choval v ČT spíš jako její majitel.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 21:53:30 | #203645 (6)

Máš snad pocit, že si lidi lustruju? Kam až jsi to dopracoval , ty gratulki! Proč raději nepřemýšlíš , zda nemá pravdu ! Když jsi na tu paní tak alergický -
https://www.echo24.cz/a/H8pmu/zpravy-domov-princip-nestrannosti-porusen-rada-ct-debata-prezident



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 22:17:28 | #203651 (7)

Nejde o mé pocity, ani tvé výmluvy
... jakmile někdo začne čerpat (a věřit) z těchhle hnojometů, jaké jsem jmenoval - - znamená to, že ho pohltila temná strana síly *3456*

Zpochybňovat takové osobnosti jako je v ČT M.Řezníček může jen člověk věci zcela neznalý, nebo podporovatel zničení nezávislosti tohoto zcela - pro naši demokracii - nepostradatelného média



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 22:22:08 | #203653 (8)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 22:22:43 | #203655 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 22:25:59 | #203656 (10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.04.26 22:28:39 | #203657 (11)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: zbytečné kecy



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.04.26 22:32:43 | #203658 (11)

Opravdu by mě zajímalo, co na tomhle nechápeš:

https://www.facebook.com/reel/1651688262645208

Nejenže poslanec ANO Vondráček lže. On ještě vyhrožuje moderátorovi, který si dovolí na jeho lež upozornit diváky a radí mu, ať si „dává pozor“.
Tohle je přesně ten důvod, proč chce vláda zestátnit veřejnoprávní média. Aby si všichni „dávali pozor“ a už nikdy je nenapadlo klást kritické otázky nebo ještě hůř, upozorňovat na lhaní vládních poslanců v přímém přenosu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.04.26 22:39:34 | #203660 (12)

Nikdy nebudu obhajovat moderátor\a, který nedokáže být nestranný a který dává tak okatě najevo své antipatie .A je úplně lhostejné , co si myslím o Vondráčkovi .. Že to nechápeš , je příznak onoho bolševického myšlení. *32815*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.04.26 22:46:02 | #203661 (13)

OK
Máš neoodiskutovatelné právo na svůj názor
Můj názor je, že se velmi, ale velmi -- mýlíš
Moderátor Řezníček byl velice nestranný a profesionální ( stále se mi vkládá na mysl, jaký šmejd proti němu je třeba Xaver Veselý )
Je obdivuhodné, jaký klid (podobně jako V.Moravec) dokáže zachovat při rozhovorech s vyslovenými osly, populisty a lháři
*20363*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 22:22:12 | #203654 (7)

Samozřejmě že ta paninka/expertka nemá pravdu, A mělo by být v možnostech běžného voliče to poznat

https://www.facebook.com/reel/931484336352476

Pan poslanec Vondráček to v České televizi pěkně rozbalil. Začal vyhrožovat moderátorovi, prý aby si dával pozor! A to máme ještě pořád nezávislá média.
V případě, že vládní koalice zruší poplatky a naváže veřejnoprávní média rovnou na státní rozpočet, nezávislost dostane na frak a místo výhružek budou padat rovnou výpovědi. V atmosféře obav se z nezávislých médií stanou vládní hlásné trouby dřív než byste řekli “Babiš”.

Přesně takhle začíná nová normalizace



| Předmět: RE:
20.04.26 16:46:35 | #203634 (1)

To oslovení zcela jistě vysvětluješ inteligenčně sobě rovným. Každý ex prezident se zcela běžně oslovuje pane prezidente. *6552*



| Předmět: RE: RE:
20.04.26 16:54:19 | #203635 (2)

Jejda, teď jsem si na-ral do bot. *4302* Dovolil jsem si poopravit soudružku Martičku, která soudružkou nikdy nebyla. *19966* Takže, až se tady objeví soudružka správcová, která soudružkou také nikdy nebyla *16811* , budu DEMOKRATICKY postaven mimo zákon zdejší diskuze. *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE:
20.04.26 22:01:21 | #203647 (3)

Je tohle šprajcování nutný? 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 22:07:04 | #203648 (4)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Popsal ses dokonale- ale dej si to k tobě.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 22:21:16 | #203652 (5)

A jak to souvisí s tím tvým zdejším šprajcováním? Nemáš snad pocit , že lidé jdoucí proti mediálnímu proudu , kteří musejí čelit tolika urážkám , jsou opakem patolízalství? 🤔



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 23:26:59 | #203666 (6)

To on, nemá čím, pochopit. Je to prostě vysírač. A já ho mám max u prdele. *3422*