Asi takto. Facebook sledují miliony a miliony lidí po celém světě. A není debilní. Navíc, já sem dávám takové odkazy, které se týkají nás všech, žádné blbiny. Kdybych sem dávala odkazy ze Seznamu, Novinek...., zřejmě by sis je přečetl hned několikrát. Takže ponech vyloženě na mě, jaké odkazy a odkud sem budu dávat. Buď si ho otevřeš, nebo ne. To záleží vyloženě na tobě.

, jasně ti napsala, že je to jen
tobě- jestli ano, nebo ne.