Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203674

Zobrazit vše


| Předmět:
21.04.26 07:28:57 | #203674

*5920* *27473*
Nová doba?

Citace: Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Máš to doloženo rozsudkem?

Tak - od teďka se názor bude ´´dokládat rozsudkem´´?? *4585* *33886* *4585*

.............­.............­.............­..............

Dovolím si skromný názor: Na to, že pani Hamplová poskytuje s radostí rozhovory proruským webům, je dostatek důkazů -- a žádný rozsudek není třeba *32299*

Zwyrtek Hamplová se baví s kremelskou stokou a pak vyhrožuje, když se to o ní řekne

https://www.forum24.cz/zwyrtek-hamplova-se-bavi-s-kremelskou-stokou-a-pak-vyhrozuje-kdyz-se-to-o-ni-rekne#utm_content=freshnews&utm_term=BIS%20ne%C4%8Dt24&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz



| Předmět: RE:
21.04.26 12:29:58 | #203713 (1)

Paní Hamplová je senátorka. A ty tady nebudeš nikoho urážet a psát o něm, že je kolaborant!



| Předmět: RE: RE:
21.04.26 13:28:17 | #203721 (2)

Už to jinak neumí. Častým opakováním silných slov totiž dochází k devalvaci jejich významu , takže už mu to ani nepřijde.