Přesně tak. Klidně si sem dávej co chceš, klidně i debilní fejsbůk,
který sledují miliardy lidí. Jejich věc. Ovšem zatím není povinné tento
server sledovat, či dokonce se na něm povinně registrovat.
Na mě zase nech, co si mám přečíst a debilní stupidní rypákobůk mi už
nikdy nevnucuj, cokoliv na něm pro mě není argument. A nebo možná je, já
ti to přece neberu, ale jistě bych dokázal na stejném ksichtbůku najít
příspěvek, který bude tvrdit naprostý opak toho, co ty považuješ za
svatou pravdu.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

, jasně ti napsala, že je to jen
tobě- jestli ano, nebo ne.