Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203768

Zobrazit vše


| Předmět:
22.04.26 11:36:13 | #203768

Neskutečné,co vše se může stát.. no jo,svůj k svému



| Předmět: RE:
22.04.26 11:53:10 | #203771 (1)

Přesně - - tak to chodí, aneb vrána k vráně sedá
Tohle jsou Klausovy děti

"Na těch našich rezortech, které máme čtyři, je stále nalezlých plno, řekněme progresivistických, levicových, někdy zelených, někdy různých jiných parazitů
a my jsme se rozhodli je postupně derazitovat." Filip Turek, 18.4.2026 (Blesk.cz)

Totalita začíná tím, že se politickým oponentům odepře status lidské bytosti. Zaměstnanec s odlišným názorem přestává být kolegou - stává se škůdcem. Pak je deratizace jen hygiena, ne násilí.



| Předmět: RE: RE:
22.04.26 13:22:47 | #203790 (2)

)))) jo...pamatujeme na ten fialovej slepenec))) Ale můžeš být v klidu- nová vláda si udělá pořádek. *14571*

Máme páky a taky dezinfekci .... *10642*




| Předmět: RE: RE: RE:
22.04.26 13:30:29 | #203792 (3)

ANO - Výfukáři ty páky a dezinfekci názorně předvádějí *32299*

Nechám vás to (tu dezinfekci) na chvíli vstřebat.

Parazit. Derazitovat. Jazyk biologické eliminace. Slovník, který se v Evropě 20. století osvědčil - jako příprava na to, co přišlo po slovech.

Na právech jsme četli Hannah Arendt. Arendt pochopila, že totalita začíná tím, že se politickým oponentům odepře status lidské bytosti. Zaměstnanec s odlišným názorem přestává být kolegou - stává se škůdcem. Pak je deratizace jen hygiena, ne násilí.

Pluralita - fakt, že lidé myslí různě - je základ politiky. Kdo ji vidí jako infestaci, nepochopil rozdíl mezi politikou a správou chléva.

Nechci tady nikoho poučovat, co má dělat. Každý ať si to vyhodnotí za sebe.
Ale tady se něco láme.
Pokud držíte nějakou veřejnou funkci - třeba i na univerzitě nebo na soudě - a tyhle výroky o deratizaci lidí už přehlížíte jako samozřejmé, pak jednou jen neříkejte, že se to krajně pravicové Česko prostě nějak stalo bez vás.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.04.26 13:41:58 | #203795 (4)

Máš to marný))) v blbých kecech a kňučení. nepředhoníš ani Evičku-zametačku )))) *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.04.26 14:39:44 | #203803 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.04.26 15:10:44 | #203808 (6)
| Předmět: RE: RE:
22.04.26 15:48:56 | #203816 (2)

A jak to souvisí s vyznamenáním na Hradě?



| Předmět: RE: RE:
23.04.26 16:18:13 | #203861 (2)

Na téhle diskuzi je to 100% pravda. *13842*



| Předmět: RE:
22.04.26 12:08:55 | #203775 (1)

Už jen chybí, aby se prezident Kolář postaral o zastavení vyšetřování rozkrádačky dronů pro Ukrajinu, páchanou ve velice vetché pomoci... a umělecká lůza může slavit...!!! *18814*




| Předmět: RE: RE:
22.04.26 12:41:38 | #203778 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
22.04.26 13:28:31 | #203791 (3)

)))) Sládek
to mu nestačilo, jak dopadl? Bankrotář. Ty už musíš být fakt hodně zoufalý, když se zaštituješ tímhle zkrachovancem *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.04.26 15:52:07 | #203817 (4)

Spíš mě udivuje , že už se Sládek hodí i Jamesovi .Zkrátka bere každého , kdo hází s.anec na vládu. 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.04.26 15:57:06 | #203818 (5)

Přesně tak to je )) Už je hodně zoufalý). A pamatuješ, jak tu neustále tepal Martu, že odkazy z FB neotvírá, že je to žumpa ? No teď je to ,,král,, Fejsbůčku *23266* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 14:51:08 | #203851 (4)

Co na projevu Sladká je nepravdivé? Že zkrachoval? Zdaleka není jediný, který se pustil do něčeho, čemu nerozumí.



| Předmět: RE: RE:
23.04.26 11:28:04 | #203842 (2)

To by v případě potřeby určitě udělal .



| Předmět: RE: RE: RE:
23.04.26 12:05:20 | #203848 (3)

O tem nepochybuju...!!! Je to ten správný, spravedlivý, nezkorumpovaný demokrat... jako byl třeba i Havel... který zastavil stíhání Chadimové...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 13:57:51 | #203849 (4)

To byla skutečně blbost.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 15:09:44 | #203852 (5)

Takových blbostí bylo u něj více... například, jak se zachoval vůči Krylovi... Havel byl přesně prototyp českého rádoby umělce... nahoře huj, vespod fuj... pokrytec a velice špatný člověk... spíše nečlověk...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 15:13:36 | #203853 (6)

Úžasné hodnocení 👍 Teď bych si rád něco přečetl o Babišovi 🤗



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 15:23:49 | #203856 (7)

Vy s tím lhaním již do své blízké smrti nepřestanete... dyť číst neumíte...!!! *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 16:23:31 | #203862 (8)

Adekvátní odpověď jsem od tebe soudruhu soustružníku nečekal *19966* Takže vše při starém *13842* Na tomhle foru se citíš jako ryba ve vodě, tož ať se daří a ovečky dál pochlebují tvým příspěvkům *13842* *6552*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 18:56:04 | #203884 (9)

Einsteine... pro Vás je škoda jakékoliv odpovědi... *33441*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:03:57 | #203888 (10)

Nic nového pod sluncem soudruhu soustružníku. *4511* Opět jsi prokázal jak jsi neodolatelný pro svje soudružky ovečky. Ty když nevědí, co odpovědět, oponent je smázán. Ty jsi chudáku rozhodovací funkce tady, ani v životě nedosáhl. Tož nezbývá, než debilně reagovat. Tohle ti jde výborně *11274* *13842* *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:07:00 | #203889 (11)

Necht toho ! Abys zase nemusel všude brečet.
Já tu žádné hádky a blbé kecy nechci. Zatím jsi tu nedal nic ,co by souviselo s diskuzí. Jen osobní kecy,



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:15:56 | #203895 (12)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: opakované vyvolávání hádky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:53:43 | #203913 (11)

Einsteine... to vypadá, že se Vám opět nevydařil další den... zřejmě Vás delší dobu, pravděpodobně již od vylíhnutí, trápí zácpa... a tak jste to přišel vyblít druhým koncem sem...!!! Povedlo se... *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:55:01 | #203914 (12)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:56:31 | #203915 (13)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 15:15:55 | #203854 (6)

Tenhle "nečlověk" byl za minulého režimu statečnější , než zbytek běžného občanstva. Škoda , že po r.89 nezůstal v čele výkonné Klausovy opozice .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 15:22:07 | #203855 (7)

Máte-li na mysli Havla... pak to byl opravdu statečnej alkoholik, kurevník, spolupracovník... a škoda pro Československo byla, že se vůbec něco takového vylíhlo...!!! *33441* Bohužel, i dnes se ukazuje, opět na Hradě, že nebyl jediný takový... *4511*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 16:29:19 | #203863 (8)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: kecy-osobní



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:14:59 | #203894 (8)

Tohle už je posedlost , stejně pitomá , jako když z alkoholismu obviňují Vondráčka a Rajchlovi nadávají porno-poslanec. 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:42:50 | #203908 (9)

Víim, že Havel je váš miláček... věřím, že máte k temu nějakej důvod... pište si a říkejte, co potřebujete... já mám zase důvody, prokazatelné, říkat o něm a psát, to co říkám a píšu...!!! Nic jiného v tem nehledejte... *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:45:22 | #203909 (10)

Mírni se. Všechno se dá napsat slušně! A Havla už necháme v klidu tam, kde je. Díky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:49:28 | #203911 (11)

kopretine... co neslušného jsi objevila v mém příspěvku...??? *33767* O Havlovi se nesmí na této diskuzi diskutovat...??? *33767*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:56:47 | #203916 (12)

Neser mě! Klidně o něm diskutuj, ale slušně! Bez ,,kurevníků a podobných prasáren! *34001*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
24.04.26 07:14:01 | #203920 (13)

Jak můžu diskutovat o Havlovi bez prasáren, když von je dělal celej život...??? *3419* Dyť von měl ten svůj bezcharakter, dokonce veřejně uveřejněn na vratech své milované chalupy na Hrádečku...!!! *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:21:02 | #203896 (7)

A v čem třeba? Mě to není dodnes jasné! *4511*

odseděl si necelých 5let- ne v celku- po pár měsících- za rozvracení republiky. A našly se dopisy, kde se přiznal, že v lochu podepsal spolupráci s STB. Jeho vlastní rukou psané- poslané asi Olze?
*14571*



| Předmět: RE:
22.04.26 13:05:05 | #203783 (1)

Já to viděla ))) Svůj k svému ..... *3422*