Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203800

Zobrazit vše


| Předmět:
22.04.26 14:06:16 | #203800

Rakušan
Sedel za volantem a teď když ho zastavili tak dělá ze sebe rukojmí v kufru *14571* ??!

Patrně jsme byli národ demetů,pokud tolik lidí stále volí Stan a ostatní mafiány. Ale nakonec to dopadlo dobře- tihle vychcánkové a gauneři, se ke korytům už nedostali.



| Předmět: RE:
22.04.26 14:14:23 | #203801 (1)

Že už ten pulec vyvalený není v base ?



| Předmět: RE: RE:
22.04.26 15:09:09 | #203807 (2)

Pomalu ale jistě se tam chystá- a pár dalších vychcánků z fialové sebranky. *14571*



| Předmět: RE:
22.04.26 14:55:43 | #203805 (1)

Tak to dobře dopadlo, že *18394* Ke korytům se dostali vychcánkové a podržtaškové slovenského Velkomafiána *33572*

Taky dobrý link ze stejného kanálu:

Výsměch z Moskvy: Rusko označilo Česko za spojence Hitlera


| Předmět: RE: RE:
22.04.26 15:07:59 | #203806 (2)

A čemu se divíš? Ten idiot fialovej posral, na co sáhl. *7127* Jebal do Rusů, do Slováků, do Maďarů. Prostě nám podělal sousedské vztahy. A komunistou na hradě to zazdili.... *3440*



| Předmět: RE: RE:
22.04.26 21:05:08 | #203828 (2)

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2983531981846085&set=gm.4334718576819180&idorvanity=2206129939678065

Jeden z mnoha komentářů....
Od mládí byl dacan který lezl do zadku těm z kterých něco měl a proto se dnes chová jako Hitler ten taky začínal jako čalouník a potom si nakradl na úkor Němcům co se dalo a nechal ta svině popravit miliony lidí a Fila sice nenechává popravit ten je zlikvidoval tím že nechal zlikvidovat plno firem ,přišlo o práci tisíce lidí taky o bydlení a jeho zásluhou už v naší republice žije přes milion lidí v bídě a doufáme že už ho někdo zastaví

... díky ,že lidi dostali rozum a poslali ho do háje. *14571*