Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203813

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
22.04.26 15:33:56 | #203813
| Předmět: RE: RE:
23.04.26 19:23:30 | #203897 (1)

I otázky toho moderátora v tomhle rozhovoru zcela prokázaly, že zrušení poplatků na živobytí takových primitivních komiků, je velice správné rozhodnutí...!!! *33027*



| Předmět: RE: RE: RE:
23.04.26 19:30:45 | #203900 (2)

Zahradil byl připraven , o tématu věděl víc než moderátor a to je na energii debaty vždycky znát. Nenechá se okřikovat a zahnat do kouta, jako Vondráček.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:47:29 | #203910 (3)

S tím se dá souhlasit... samozřejmě to měl Zahradil jednodušší... protože diskuze byla jen kolem cesty teho senátorského šášulu na Tchajwan... kdežto Vondráček musí na diskuzích z fleku reagovat na dotazy, které se týkají více tém...!!! Zahradil by byl docela přijatelný kandidát na prezidenta...!!!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.04.26 17:10:33 | #203964 (4)

Aby dojem z toho Zahradila trochu smázli , právě tam o tématu debatují s Vystrčilem. (Bohužel , na jeho poslech už nejsem dost statečná.) 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
27.04.26 09:28:51 | #204030 (5)

Snad nechce někdo srovnávat Zahradila s tím pomateným blekotou Vystrčilem...??? *16920*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
27.04.26 09:41:21 | #204031 (6)

Vystrčil je jak reklama na hlad.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
27.04.26 09:54:19 | #204033 (7)

a přitem ten příživník, žere horem dolem na cestách po Tchaj-wanu... ale ještě více na rautech v senátu, všechno co vidí... ten spořádá i ubrus, na kterém uvidí mastné fleky od chlebíčků...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE:
23.04.26 19:27:34 | #203898 (1)

Zahradil... skvělej... hezky si toho rozhlasového ňoumu namazal na chleba... *33027* což bylo znát i podle toho, jak rychle ten ňouma pak ten rozhovor ukončil... *18814*