Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203966

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: Bolševické zastrašovací…
24.04.26 17:42:34 | #203966
Reakce na příspěvek #203962

No - máme hentů demokraciu, tak si každý může myslet, co je mu libo ( a nejen myslet, ale i říkat )

... my co kopem za demokarcii a svobodu slova, so myslíme tohle:

prosťáček Vondráček vyhrožoval renomovanému moderátorovi v přímém přenosu
https://www.facebook.com/reel/1281484306771028

Jak to vypadá s bojem za likvidaci ČT, se můžeš názorně podívat i tady:
https://www.facebook.com/reel/913291171767145



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Bolševické zastrašovací…
24.04.26 20:11:38 | #203972 (1)

Jdi už do háje s tou dramatizací! Vondráček se slušně ohradil a požádal , aby si moderátor ohlídal profesionalitu, která je nezbytná zejména v té demokracii! 🫡



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Bolševické…
27.04.26 17:24:25 | #204048 (2)

...tak jakpak je to s tou profesionalitou, má milá .....? Už ti to Panbabiš vysvětlil? *34711*
A už ti taky došlo, jak to bylo s tím slušným ohrazením se? *4585*