Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204041

Zobrazit vše


| Předmět:
27.04.26 14:06:29 | #204041

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2641509822897249&set=a.606912076357044

Medii se šíří naprosto neuvěřitelná slova českého prezidenta Petra Pavla o federální Evropě, o omluvě Němcům za odsun a o podpoře českého prezidenta srazu ladsmaschaftu v Brně.

To je další mezinárodní ostuda. Ve Francii píší že český prezident asi zešílel. V Rusku co jste si zvolili to máte... Na Slovensku také něco o šílenství, v Německu a Rakousku tleskají...



| Předmět: RE:
27.04.26 14:10:40 | #204042 (1)

to není ostuda... to je pokrytectví zfašizovaného, zkorumpovaného kolaboranta... mluvčího prezidenta Koláře... *33441*



| Předmět: RE: RE:
27.04.26 14:20:17 | #204043 (2)

Já se přikláním k Francouzům.... už mu regulérně ruplo v bedně. *6353*



| Předmět: RE: RE: RE:
30.04.26 08:18:08 | #204165 (3)

Nejhorší na tom je, že má zapálené podporovatele a na své straně i média.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
30.04.26 19:23:17 | #204204 (4)

Možná měl. Ale teď už to vážně přehání. Ty volby budou ještě hodně zajímavé. Protože to nebude o médiích- ale o lidech.