https://www.facebook.com/photo/?fbid=122252742434137986&set=a.122097946946137986
Já to neviděla. Dá se to někde najít? Dost by mě to zajímalo. 
https://www.facebook.com/photo/?fbid=122252742434137986&set=a.122097946946137986
Já to neviděla. Dá se to někde najít? Dost by mě to zajímalo. 
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/226411030520017/
Na Jílkovou se nedá koukat, je s odpuštěním na facku. A nejenom tentokrát.
😥
Proč tam nemá prezident jet ? No protože nemá s vládou sladěné noty,
vždyť je to jasné. Několikrát na vládu zaútočil ostrou kritikou ohledně
financování .Nemluvě o jeho výrocích na adresu D.Trumpa.
Že prezident zastupuje vládu navenek je obecná floskule , vztahující se ke
sjednávání i ratifikaci mezinárodních smluv , jakož i k pověřování a
přijímání velvyslanců. Vysílání na summit NATO je pouhá zvyklost , ke
které potřebuje pověření ministra zahraničí.
Každopádně Babiš udělal dobrý krok , když vl. zmocněncem pro NATO
učinil J. Landovského , bývalého velvyslance ČR při Severoatlantické
alianci .
Musím se přiznat, že jsem to celé nedokoukala, neviděla jsem posledních pár minut. Moderátorka zralá na vyhození, protože pravou stranu nenechala nikdy domluvit a neustále jim skákala do řeči. Počínala si jako hokynářka na trhu ve snaze všechny překřičet. V tom případě je mi záhadou, proč se tento pořad jmenuje - Máte slovo.
To je teda síla- já na to nečumím, ale ta kritika mě donutila se na to podívat. Když začala- byla to rázná baba, která zatápěla politikům. Ale teď je to ježibaba, která nenechá domluvit toho, s kterým nesouzní.