Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204276

Zobrazit vše


| Předmět:
02.05.26 18:09:39 | #204276

Věk rodiček se zvyšuje. Češi mylně spoléhají na to, že medicína obejde biologické limity, říká lékařka

https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/v%C4%9Bk-rodi%C4%8Dek-se-zvy%C5%A1uje-%C4%8De%C5%A1i-myln%C4%9B-spol%C3%A9haj%C3%AD-na-to-%C5%BEe-medic%C3%ADna-obejde-biologick%C3%A9-limity-%C5%99%C3%ADk%C3%A1-l%C3%A9ka%C5%99ka/ar-AA21hWtR?ocid=msedgntp&pc=HCTS&cvid=69

Česko se potýká s populační krizí. Podle nejnovějších údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR (ÚZIS) se v roce 2025 narodilo pouze 77,6 tisíce dětí. To je o 6,7 tisíce dětí méně, než v přechozím roce.[1] Současně se významně snížila úhrnná plodnost, která v roce 2025 poklesla na hodnotu 1,28 dítěte na ženu[2]. Za posledních deset let se také zvýšil průměrný věk matky při narození dítěte o půl roku.[3] Nejpočetnější skupinu rodiček tak tvořily ženy ve věku 30 až 34 let,[4] v absolutním počtu nejvíce rodily ženy ve věku 31 let[5]. Za daty je podle odborníků koktejl klíčových faktorů.

no a potom se divíme, *5655*



| Předmět: RE:
02.05.26 18:18:20 | #204279 (1)

..moc dětí se nerodí,špatná doba..mladí jsou opatrní na zakládání rodiny.



| Předmět: RE: RE:
02.05.26 18:52:44 | #204286 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
02.05.26 19:02:49 | #204288 (3)

Tak sobečtí,výdělky nic moc,byty nájmy drahé..na to aby si koupili byt peníze nemají,né každý se chce zadlužit do důchodového věku.Měli jsme to jednodužší proti dnešním mladým.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 20:07:36 | #204290 (4)

Takhle to má nastavené i vyšší střední třída . Děti zkrátka odsouvají min. po třicítce .



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 12:01:24 | #204299 (4)

No, my to měli fakt lehčí. Byli jsme vychováni tak, že jsme měli jisté priority. Vystudovat,najít si práci, založit rodinu a získat byt ( i za cenu toho, že budu muset změnit profesi a pracovat tam, kde dostanu podnikový byt) . Dnešní mladí, musí mít všechno hned! Bez čekání a klidně i na dluh. Sice nemají byt ani rodinu- ale musí mít auto! A oni přece nebudou dělat něco, co se jim dělat nechce. . . *14571*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 12:05:06 | #204301 (5)

Každý pitomeček chce být manager, kouč, influencer a v poslední řadě transgender....svět se v prdel obrátil, nikdo nechce péct rohlíky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 12:10:30 | #204302 (6)

A přitom je pekař pán. Peče housky s uždibuje kousky.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 12:16:25 | #204303 (7)

No právě a co si doma upeče, to si doma i sní.. *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 12:48:52 | #204307 (8)

Ahoj holby- sranda musí být.
ale jinak....je to bída))) *23266* *30740*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 12:49:24 | #204308 (9)

Neééé holby- holky tam mělo být ))) *10642*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 12:52:24 | #204312 (10)

Vždyť je to fuk, normálnímu to dojde a blbej, ať bádá.... *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 12:50:45 | #204309 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 12:51:41 | #204311 (9)

Aj dyby tatu věšali.-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 13:11:54 | #204315 (10)

A ty dělej- už moc času nemáš. *10642* *23266* *2*



| Předmět: RE:
03.05.26 11:25:06 | #204295 (1)

Já bych chtěla do 30 let dvě děti a později ještě jedno.-) Doba není už tak zlá, jak nás straší a rodilo se i v daleko horších… Spíš je to o sobeckosti, lenosti a nedostatku zodpovědnosti k výchově. A podpoře státu, který vyhazuje peníze oknem, místo aby investoval do mladých rodin a tedy do další generace… Jenom můj názor.



| Předmět: RE: RE:
03.05.26 12:01:50 | #204300 (2)

Tvůj a správný, vidím to také tak... *33648*