A ještě DOZIMETR ....
https://www.facebook.com/photo/?fbid=3659636964178647&set=a.1720470161428680
To je banda podvodníků zrušit a poslat na pracák .
A ještě DOZIMETR ....
https://www.facebook.com/photo/?fbid=3659636964178647&set=a.1720470161428680
To je banda podvodníků zrušit a poslat na pracák .
Možná, že je to špatné, že politici nenesou žádnou hmotnou zodpovědnost. Kdyby ano, vypadalo by to tu určitě jinak