Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204530

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
06.05.26 23:16:35 | #204530
Reakce na příspěvek #204525

https://www.facebook.com/photo?fbid=1396732529145957&set=a.494402119379007

Svědectví: Havel slíbil sudeťákům majetek. Utajené záznamy. Řeknu to napřímo…

„Václav Havel slíbil Helmutu Kohlovi, že se bude vracet občanství sudetských Němců, budou připuštěni do privatizace a že části těch, kteří se rozhodnou vrátit, bude vrácen majetek,“ zavzpomínal Rudolf Jindrák.

https://www.parlamentnilisty.cz/.../Svedectvi-Havel...



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 23:20:20 | #204533 (1)

Požadovaná stránka nebyla nalezena *6914* *27473* *6914*

Povalečné oboustranné nároky nás a Němců byly jasně uzavřeny v 90.letech a každý kdo je teď vytahuje (a nejsou to Němci) jen vyvolává hysterii u méně chytrých voličů SPD a podobných raketových inženýrů



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 09:47:28 | #204550 (2)

Tak se zeptej, proč už nefunguje.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 13:34:18 | #204555 (3)

To už se nezeptá. Ono je už docela známé- že se tu upravují dějiny. Klíčové informace se najednou vypaří, nebo nejsou dostupné. (ovšem jen u někoho)...Havel, Pavel )))