Že by třeba chtěli normální svět? Na rozdíl od nahnědlých nebo zcela nablblých komiků z SPD a Motoristů...?

Šéf sudetských Němců Bernd Posselt:
“Omlouvám se za podíl sudetských Němců na vzestupu nacismu. Nacionalismus je zlo. Nesmíme zapomínat na zločiny našich předků.”
Hnědá koalice:
“Na ministerstvech jsou paraziti určení k deratizaci.” (Turek, Motoristé)
“Tatíček H*tler.” (Turek, Motoristé)
“Romský tábor v letech byl pseudokoncentrák.” (Rozner, SPD)
“Mí kritici jsou méněcenní.” (Macinka, Motoristé)
“Jsem běloch, proto h*jluju.” (Turek, Motoristé)
Náckové z hnědé koalice nám tady budou kázat o nacistech.

