Vynikající projev Zdeňka Hřiba v poslanecké sněmovně.
Nutné slyšet
.......................................................
Šach mat pro Okamuru a facka
pro Babiše: Hřib odhalil přátele SPD, Bartoš mluví o Babišově
cloně 
Zdeněk Hřib ve Sněmovně tvrdě rozebral pokrytectví SPD, která straší sudetskými Němci, ale sama se paktuje s extremisty z AfD. Pro Babišovu vládu je to jen kouřová clona k zakrytí vlastních kauz.
https://www.facebook.com/reel/2072842543265456
Bartoš naprosto bez servítků označil Okamuru za „populistického komerčního fašistu“ a popsal ten neuvěřitelný „výdrb“ české politiky.
Na jedné straně se tu kdekdo ohání nálepkami fašistů, ale vzápětí ti samí lidé nadbíhají dezinformátorům, radikálům jako je Rajchl či Ševčík, a snaží se vyluxovat voličské jádro komunistů a fanoušků nejrůznějších „Vidláků“. Těm totiž, jak správně Bartoš podotkl, nakonec nevadí ani oligarchové, ani ti náckové, hlavně když se u toho nadává na systém.





