Máš na mysli tady toho zlodějíčka?
Zdeněk Hřib je součástí několika kauz, které se týkají
neoprávněně pobíraných odměn. V jednom případě byl Hřib vyšetřován
kvůli neoprávněným odměnám z Pražské energetiky Holding, kde měl
měsíčně pobírat 56 tisíc korun. Hřib se brání, že šlo o účetní
chybu a že všechny peníze vrátil.
TN.cz
+5
Další kauza se týká neoprávněně pobíraných odměn pro poslance a
pražského náměstka pro dopravu. Hřib se nedostavil na jednání
zastupitelstva a policie případ předala k přestupkovému řízení.
www.parlamentnilisty.cz
+4
Hřibova kauza se také týká neoprávněně pobíraných odměn pro
dalšího náměstka Petra Hlubučka, který je součástí Pirátské strany.
Hřib se distancoval od této kauzy a tvrdí, že konec to není.
CNN Prima NEWS
Hřibova kauza má výrazný politický rozměr a je zvažována pokutou až
250 tisíc korun.
www.prvnizpravy.cz
Tak toho si fakt nepustím. Nevěřím mu ani to, že se Hřib jmenuje- spíš
je to nějaká prašivka ))))



