A souhlasila bych s tím i v případě, kdyby tam nebyl zdroj uvedený.
A souhlasila bych s tím i v případě, kdyby tam nebyl zdroj uvedený.
Souhlasím i s tímto textem. President se zachoval závrženíhodným
způsobem.
Milada Miková se cítí – cítí se znechuceně.
Návrhy pro vás
·
Spoontders301g
83c5gcc
h
8387ummu49h
8
85ma32t5i1t5h9i97c094
1
1tl
·
Takže smrtelně vážně prohlašuji, že provládní media a jejich zástupci,
jsou totální parchanti a přesně je nazval Miloš Zeman.
Tiskovka Babiše s premierem Belgie po jejich jednání.
Dotazy až na jeden byly ohledně summitu a proč Babiš dnes přišel pozdě na
schůzku s Pávkem.
Pominu, že na premiera Belgie nebyl žádný dotaz, ignorovali ho, hnus.
Stejně tak s konečnou platností vyhlašuju Pávka za totálního
podrazáka.
Babiš vysvětlil proč nestíhal. Byl až do noci někde mimo Prahu, po
příjezdu ještě musel vyřídit nějakou agendu a připravit se na schůzku s
premierem Belgie. Požádal jeho blahorodí, jesli by nešlo schůzku posunout o
půl hod. Nešlo !
Co si o sobě ten panák na Hradě myslí ? On bude někomu vytýkat neslušené
chování ? Normální člověk by to pochopil a vyhověl a ne to ještě 2x
rozmazávat v mediích.
Je odporný.
Viděla bych to asi takto.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=26849304694736749&set=a.138529246240990
Škoda, že tam má hrubice a porušení Ústavy předjímá .Nebýt toho , dala bych mu za pravdu. Faktem ovšem je, že nyní se vyrojila řada vykladačů prezidentských kompetencí , kteří v případě M.Zemana mlčeli, nebo jej naopak ostře kritizovali a nyní otočili. Vstřícný je i prezidentem najmenovaný ÚS. Jinými slovy, odpůrci PP táhnou za kratší konec.