Levičáci už nehrají absolutně žádnou roli , levicový program ( zejména sociální a daňová skladba) pláče v koutě , ku škodě běžného obyvatelstva . Dnes už je to potýkání mezi politikou pragmatickou a hodnotovou - jak samu sebe neskromně a bláhově označila . A jak už z uvedeného plyne zastánci hodnotové politiky si osvojili arogantní rétoriku i dehonestaci oponentů , podporováni většinou médií. Vzájemná solidní diskuze a schopnost kompromisu neexistuje. Smutné kino. 😥

Prostě v politice jsou ti dobří a potom
ti zlí. A teď babo raď, kdo je který?
Ještě že se o politiku nezajímám a
hlava mě z ní nebolí. Možná tady nějaký/á mudrc namítne, že o ní
píšu.....no, chodím mezi lidi. Sluch vyvinutý mám. Tady zase čtu. Takže i
zrak mi ještě slouží. Můžu porovnávat reálný život na ulici s
"anonymitou" sociálních sítí....








snažíc se obhájit "svého" oblíbence







S tvým tipem bys na Tipsportu brzy
zkrachovala. Já to zopakuji ještě jednou, nejen pro tebe. Pokud v naší
malé republice bude pomalu více stran, než voličů, budu volit stále
Ferdu.Jsem přesvědčen, kdyby tady byly tři strany a ne xy pidistran,
dnešní vláda by vypadala zcela jinak.....jenže to je to kdyby....takže se
radujme a veselme, co že nám zvolila "většina" 





