Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204716

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: :-)
09.05.26 17:24:51 | #204716
Reakce na příspěvek #204715

Tak to zase tolik nepitvej Poutko *4511* Prostě v politice jsou ti dobří a potom ti zlí. A teď babo raď, kdo je který? *90* Ještě že se o politiku nezajímám a hlava mě z ní nebolí. Možná tady nějaký/á mudrc namítne, že o ní píšu.....no, chodím mezi lidi. Sluch vyvinutý mám. Tady zase čtu. Takže i zrak mi ještě slouží. Můžu porovnávat reálný život na ulici s "anonymitou" sociálních sítí.... *13842* *35245*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: :-)
09.05.26 19:14:00 | #204718 (1)

Sice se o politiku nezajímáš ,ale neustále ji komentuješ *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: :-)
09.05.26 19:16:58 | #204720 (2)

Pochopil jsem že tento nový nick používáš místo zkrachovalého Jardíka. Vidím, že stále nepojmeš význam zprávy delší jedné prosté věty *11274*