Klidně ti odpovím sama. V době, kdy tu vládla Fialova vláda, tak bylo
opozici řečeno, že má sedět v koutě a tam šoupat nohama. A vláda se s
ní nechtěla ani bavit, vědoma si své převahy v tehdejší sněmovně. A to
ani v případě, kdy navrhovala jiné, lepší řešení. Tehdejší opozice
začala s kritikou vlády až po 8 měsících, nikoliv hned po volbách, jako
ta současná. A je nutno podotknout, že nevyvolávala mimořádná jednání
kvůli každé prkotině. Takže suma sumárum, jejich tehdejší dva dlouhé
projevy p. Babiše a pana Okamury se vyrovnají obstrukcím těch, kteří dnes
jsou v opozici. A to máme teprve 6 měsíců od doby, kdy vládne tato vláda.
A dokáži si docela představit, jakým způsobem se bude chovat dnešní
opozice v příštích měsících a rocích. A abys to ještě lépe pochopil,
oni mluvili dva, a zastupovali celou tehdejší opozici, dnes jich mluví
hodně, ale výsledek je stejný.