Vzpomínám, když napomínal Miloš Zeman, už si nepamatuji, koho, při živém vysílání....to bylo v pořádku, neboť Zeman byl oblíbenec menšiny, stejně jakožto je oblíbencem menšiny Babiš. Buďte už sakra trošku neutrální....Že chudák Babiš pracoval do pozdní noci? Je to podnikatel a správný podnikatel pracuje 24/7. Takže měl více, než 8 hodin, aby se dostavil včas.







snažíc se obhájit "svého" oblíbence






Teď mě napadlo. Není náhodou tvoje
odpověď vedená v osobní rovině? 

S tvým tipem bys na Tipsportu brzy
zkrachovala. Já to zopakuji ještě jednou, nejen pro tebe. Pokud v naší
malé republice bude pomalu více stran, než voličů, budu volit stále
Ferdu.Jsem přesvědčen, kdyby tady byly tři strany a ne xy pidistran,
dnešní vláda by vypadala zcela jinak.....jenže to je to kdyby....takže se
radujme a veselme, co že nám zvolila "většina" 
Ještě se od tebe musím hooodně učit






