V pohodě. Už jsem si zvykl, jak reaguješ, když nerozumíš obsahu zprávy. Já jsem dobrák od kosti, vyvětlím ti, ano? Kdyby se opozdil o hodinu a více. Ok, nestihl to, ale o 15 minut???? Provokace. Vsadím se o Kozlovický most, pod kterým bydlím, že kdyby mu šlo o jeho byznys, je na schůzce o 15 minut dříve i kdyby neměl spát vůbec....





snažíc se obhájit "svého" oblíbence






Teď mě napadlo. Není náhodou tvoje
odpověď vedená v osobní rovině? 

S tvým tipem bys na Tipsportu brzy
zkrachovala. Já to zopakuji ještě jednou, nejen pro tebe. Pokud v naší
malé republice bude pomalu více stran, než voličů, budu volit stále
Ferdu.Jsem přesvědčen, kdyby tady byly tři strany a ne xy pidistran,
dnešní vláda by vypadala zcela jinak.....jenže to je to kdyby....takže se
radujme a veselme, co že nám zvolila "většina" 
Ještě se od tebe musím hooodně učit






