Kéž by by každý tak 100% tní, byl by ráj na zemi....existuje také
tolerance, shovívavost, kolegialita...ta slova jsou zřejmě pro 100%
prezidenta zcela neznámá..tam je skrytý boj a je evidentní, že je to jak na
dětském hřišti, kdo komu kopl do kopečku. Co to vůbec je ? Místo abychom
se někam posunuli, tak se ti pokrytci předvádějí jak na mole...a z těch
komentářů je mě také na blití... 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

snažíc se obhájit "svého" oblíbence
