https://www.facebook.com/reel/26610305408591335
Proč se "prezident" stále cpe na summit v Ankaře a naivně myslí, že tam
pojede?
Poslechněte si vysvětlení- jde o prachy!
https://www.facebook.com/reel/26610305408591335
Proč se "prezident" stále cpe na summit v Ankaře a naivně myslí, že tam
pojede?
Poslechněte si vysvětlení- jde o prachy!
Vždycky jde o prachy, z lásky k bližnímu svému už se nedockáš ani
kremace... 
Ať jede lampasak i celou svoji posádkou třeba i do prdele, ale ať s tím nikoho neotravuje
Vojtěch N. už mi svým způsobem projevu vyhovuje o dost víc než Rajchl , který je zbytečně útočný , sebestředný a až příliš okatě kope sám za sebe.
Řekla bych, že by byl vidět ještě víc , kdyby se dokázal ve výpadech proti opozičním poslancům i médiím trochu krotit . (Ta jeho sebestřednost je spíš směšná.)